ART / Lithographs / Litograph in colors 14652196

nr 1465 2196

Bo Larsson

(f. 1945), Sverige

Bo Larsson (b. 1945), Sweden. Smedsudden. Signed, numbered EA, dated -82, unframed. Litograph in colors. Sheet: 57x72,

LITOGRAPH IN COLORS, Smedsudden. Signerad, numrerad EA, daterad -82, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 57x72 cm

Bo Larsson, Swedish painter, born 1945.

Yes

700

SEK 300

Monday May 2 2022
at 19:28:37

1/5 18:17:48 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Bo Larsson

Read more about Bo Larsson